מאז 2016, PolandPassport.com משרתת לקוחות בכל רחבי העולם.

להלן מספר ציטוטים מכמה מלקוחותינו ...

היום הגיע הדרכון הפולני שלי, אני כל כך שמח! זה לגמרי בזכותך. עבדת קשה להפליא והעברת אותי בכל המכשולים. אין מצב שיכולתי לעשות זאת ללא עזרת המטופל שלך. אתה מלא יושרה בעולם הזה של חדשות מזויפות. זה כל כך מחמם את הלב למצוא אנשים בסדר גודל.

— Rene Wyndham, Former BBC-TV Journalist


ההיסטוריה שלי לא עשתה את ההפסקה, אבל הם עזרו לי לקבל תשובות הרבה יותר מהר ממה שהייתי יודע. עם זאת, בן דודי, שניסה כבר זמן מה באופן עצמאי, הצליח לפרוץ ועומד לקבל לו עבורה, ובעקבות כך גם את משפחתה. כל כך אדיר!

— Hope N., Los Angeles, CA USA


האנשים בדרכון פולין עשו את כל התהליך חלק. למשפחתי הייתה היסטוריה מאוד מסובכת, חשבנו שאנחנו גרמנים, מסתבר שאנחנו פולנים. הם טיפלו בכל צעד בזהירות ושמרו אותנו כל הזמן. עכשיו יש לי את האזרחות הפולנית שלי כמו גם ילדי. לכולנו יש דרכונים והשתמשנו בהם לטייל באירופה ובפולין ללא בעיות. אני ממליץ בחום על שירות זה.

— Nancy K., Winooski, VT, USA


PolandPassport.com הייתה דרך יעילה, חלקה ואישית להביא בקלות את כל המסמכים שלי לאזרח פולני ולקבל בסופו של דבר את הדרכון שלי. ניל, אנה ואדל כולם חביבים ומוכנים לעזור בכל שאלה. שלח את השאילתה החינמית שלך והתחל תהליך זה!

— Lily K, Colorado Springs, CO USA


עם בוא ברקסיט הייתי זקוקה לשירותי פולין פספורט כדי שאוכל להמשיך לעבוד בצרפת. הצוות היה יסודי, יעיל ומפורט מאוד בסייע לי לאסוף את כל המסמכים הדרושים להצגת התיק שלי.

— Nicola S. London, UK